Yurtiçi Kara Taşımacılığı

Acn Lojistik, özmal araçları ,eğitimli ve yetkin personeli ve aynı paralelde modern tedarikçi yapısı ile müşterilerinin hammadde,yarı mamul ve bitmiş ürünlerinin yurt içinde dağıtımın yapılması ve tüm limanlardan işletmelere işletmelerden limanlara dağıtım sağlamaktadır.

Depo Ve Antrepo Hizmeti

Acn Lojistik, Depolama ve Antrepo Hizmet Alanlarında tüm müşterilerimize hizmet vermekte olup, Üretici-Depolama ve Tüketici döngüsündeki aşamaları bünyesinde yürütmektedir. Sahip olduğu depo ve antrepoları ile müşteri ihtiyaçlarının analizi ile en verimli depolama organizasyonu yapılmakta olup, müşterinin kendi deposunda veya projeye özel depo oluşturma alternatifleri ile müşteriye birçok imkan sunulmaktadır.

Ağır Taşımacılık

Trafo, Türbin, Jeneratör ve Türkiye’de satışı gerçekleşen ya da kiralanan iş makinelerinin yurtiçindeki ağır nakliye taşımaları ile birlikte, Türkiye geneline sevkiyat yapan araçlarımız yurtiçinde her ilde hizmet sunmaktadır.

Trafo, Türbin ve Jenaratör Taşımaları,
İş makinası Taşımaları (Ekskavatör, Dozer, Yükleyici v.b.)
Gabari yük taşımaları,
Enerji Santrali Taşımaları,
Beton Santrali Taşımaları,
Taş-Kırma Eleme Tesisi Taşımaları,
Döküm üniteleri Taşımaları,
Fabrika taşımaları,
Gemi motoru Taşımaları..vb.

Uluslararası Kara Taşımacılığı

Acn Lojistik, Avrupa, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler arasında komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir. Almanya, Hollanda, İtalya, İngiltere, Avusturya, Fransa, Yunanistan, Belçika, Romanya, Macaristan ve Polonya başta olmak üzere tüm Avrupa ve İskandinav ülkelerine haftalık seferlerle “Karayolu Taşımacılığı” hizmeti sunan Acn Lojistik, komple / parsiyel yükleri de kapıdan kapıya ulaştırmaktadır. Ayrıca Turki Cumhuriyetler ve Ortadoğu yönlerine doğru Karayolu seferlerine başlamıştır.